Masz pytanie?

Rezydenci

jesteś na stronie: cienklub.com | Artyści » Rezydenci

 • danny.jpg

  DANNY BOY

  Danny Boy formalnie znany jako Daniel S. z muzyką związany jest od najmłodszych lat, kiedy to uczęszczając do szkoły muzycznej poznawał podstawy gry na instrumentach klawiszowych oraz perkusyjnych. Zainteresowanie grą przerodziło się z czasem w próby komponowania, co uczyniło w końcu produkcję własnej muzyki priorytetem w jego twórczości. Po roku 2000 muzyczne horyzonty Danny’ego B. ewoluowały zdecydowanie w stronę didżejki. Przygoda z miksowaniem rozpoczęła się od zakupu zestawu deków w roku 2003. oraz intensywnych treningów w domowym zaciszu, a klubową karierę zapoczątkował set zagrany rok później w jednym z krakowskich klubów. Wkrótce było o nim słychać w na scenie klubowej południowej Polski. 

 • dj_deas.jpg

  DEAS

  DEAS to nonkonformista, urodzony w Grecji, później mieszkający w Belgii, obecnie zameldowany w Krakowie. Jest DJ-em oraz producentem muzycznym. W jego setach można usłyszeć brzmienia bujajacego progressive house, przechodzące w pompujące tech house, momentami wręcz techno i minimal, tworzące euforycznie pompujący klimat podczas każdej imprezy, pozostawiając w sercach klubowiczów znamię wyjątkowego wydarzenia. Deas zawsze stawiał na pomysłowość i oryginalność. Zawsze szukał i wciąż szuka nowych rozwiązań w tym, co robi. Zawsze uważał, że trzeba trzymać się tego, co jest odmienne, łączyć różne style w nowa hybryde. Dzięki temu tworzy styl, który jest z nim identyfikowany. Duża część jego tygodnia wypełnia praca nad utworami, jest współtwórcą remixu nagrania Deuter dla polskiego artysty Insaneman'a, który ukazał się nakładem kolumbijskiej wytworni Progrezo records w marcu roku 2009. Podbija serca i uszy klubowiczów, grając w różnych miastach Polski, dając podczas każdego wydarzenia z jego udziałem ogromna ilość energii słuchającym go ludziom, a także przeżyć chwile, których na pewno długo nie zapomną. 

   

 • dj_bart.JPG

  FLASH

  FLASH znany równiez jako Bart to krakowski party DJ'ej. Pierwsze kroki stawiał w klubie Cień u boku Dj Clouda, z którym do dziś tworzą zgrany imprezowy duet, który wspólnie za początkował cykl imprez AVS (Audio Video Show). Miał również przyjemność supportować takie gwiazdy jak Tede, Sokół&Pono, O.S.T.R, Rahim, Dj Bart, Dj 600V, Dj Haem, Dj Cube. Możecie go usłyszeć w najlepszych krakowskich klubach. Gra również gościnie w wielu miejscach w całej Polsce. Styl jaki reprezentuje to mieszanka R’n’B, HipHop, Mashup, Partybrakes oraz B-more.

 • b4n.jpg

  B4N

  B4N czyli B4 the Night to projekt djski, którego założycielami jest 3 przyjaciół - rezydentów jednych z najciekawszych miejsc sceny klubowej w Warszawie. Łącząc wspólne doświadczenia, ze wspólną pasją i świetną, zabawą postanowili stworzyć wspólny autorski projekt djski w którym realizują swoje ambicje muzyczne. Choć na codzień występują na wielu imprezach osobno lub razem, to eventy markowane B4 the Night sa szczególnymi eventami, na których cały skład B4 the Night występuje grając back2back2back, nawiązując świetny kontakt z publiką poprzez show robiony za djką w trakcie zabawy z nią... Całe trio, możesz spotkać tylko w klubie Cień na comiesięcznej imprezie z cyklu B4 the Night!

Strony:
Do góry
Znajdź nas

facebook google plus

you tube sound cloud

Tripadvisor 

Newsletter
dodaj swój adres email aby otrzymywać od nas wiadomości z najnowszymi promocjami.

Adres stopka

CIEŃ KLUB

ul. świętego Jana 15

31-017 Kraków

T. 12 422.21.77

Facebook