Masz pytanie?

AKTUALNOŚCI

jesteś na stronie: cienklub.com | AKTUALNOŚCI

Chcieliśmy BARDZO PODZIĘKOWAĆ, za to, że byliście z nami przez te ostatnie 13 wspaniałych lat. Za długie imprezowe noce, za niezliczoną ilość wrażeń i za jeszcze więcej wspomnień, które mamy nadzieję pozostaną w Waszej pamięci na bardzo, bardzo długo. Dziękujemy za to, że daliście nam szansę być z Wami przez te 13 lat. Bo to tylko dzięki Wam, KLUBOWICZOM, którzy współtworzyli ten niepowtarzalny imprezowy klimat Cienia, udało nam się funkcjonować na rynku aż tak długo.

Dziękujemy wszystkim didżejom, artystom i naszym rezydentom, dzięki którym w każdy weekend mogliśmy grać dla Was najlepszą klubową muzykę i dzięki którym Cień miał swój własny unikalny muzyczny klimat.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy poświęcili dłuższy lub krótszy okres swojego życia i swoją pracą oraz zaangażowaniem przyczynili się do rozwoju tego miejsca.

Dziękujemy również naszym kooperantom, firmom Brown-FormanBacardiCoca-ColaPernod RicardPhilip Morris Polska S.A.Kompania Piwowarska, dzięki którym mogliśmy tworzyć dla Was niezapominane imprezy i zaprosić wielu zagranicznych artystów.

Bez WAS wszystkich nie było NAS, krakowskiego klubu Cień!

 

W związku z adaptacją Pałacu Lubomirskich przy ul. świętego Jana 15 na potrzeby hotelowe, z dniem 19 marca 2016 roku, klub Cień zakończył tymczasowo swoją działalność. Może powróci w innym miejscu!  

 

Do góry
Znajdź nas

facebook google plus

you tube sound cloud

Tripadvisor 

Newsletter
dodaj swój adres email aby otrzymywać od nas wiadomości z najnowszymi promocjami.

Adres stopka

CIEŃ KLUB

ul. świętego Jana 15

31-017 Kraków

T. 12 422.21.77

Facebook