Masz pytanie?

Regulamin konkursu Lato w Mieście na Romecie

jesteś na stronie: cienklub.com | Regulaminy » Regulamin konkursu Lato w Mieście na Romecie

Przybywaj w każdy piątek do klubu Cień na imprezy z cyklu "Lato w Mieście na Romecie" i wygraj skuter Romet White 125 lub Rower Rambler 2.0!  

 

LATO W MIEŚCIE NA ROMECIE - regulamin skrócony

 

Organizatorem Konkursu ,,Lato w mieście na Romecie’’ jest Klub Cień,  Partnerem sieć sklepów Bikemotive

Konkurs będzie prowadzony w każdy piątek od 15.08.2014 r. do 19.09.2014 r. (tj. 15.08, 22.08, 29.08, 05.09, 12.09, 19.09.2014 r.) na imprezach w Klubie Cień w Krakowie przy ul. Św. Jana 15.

Konkurs polegać będzie na wypełnianiu przez uczestników imprezy, kuponów konkursowych danymi (imię, nazwisko, numer telefonu i e-mail).

Na każdej imprezie z cyklu ,,Lato w mieście na Romecie” w miejscu wskazanym przez Organizatorów, Uczestnicy będą mogli zostawić wypełniony kupon, który weźmie udział w losowaniu finałowym.

Każdorazowo Uczestnik imprezy może oddać jeden kupon na jednej imprezie z cyklu ,,Lato w mieście na Romecie”. Tym samym uczestnictwo w większej ilości imprez zwiększa szansę na wygraną.

Laureatami Konkursu zostaną osoby wylosowane z pośród kuponów konkursowych zebranych na wszystkich imprezach z cyklu ,,Lato w mieście na Romecie”.

W Konkursie do wygrania jest, możliwość zakupu nagród w promocyjnych cenach przez wylosowane osoby.

Pierwsza wylosowana osoba posiada możliwość zakupu skutera Romet White 125 w cenie 10 zł brutto (regularna cena detaliczna brutto to 6299 zł)

Druga wylosowana osoba posiada możliwość zakupu roweru Rambler 2.0 w cenie 10 zł brutto (regularna cena detaliczna brutto to 1199 zł)

Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą telefoniczną i e-mailową.

Osoba wymieniona jako Laureat Konkursu zobowiązana jest do odebrania nagrody w sklepie Bikemotive w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 72 w terminie do 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Brak kontaktu ze strony zwycięzcy Konkursu oznacza utratę nagrody.

W przypadku podania złych danych kontaktowych lub nie zgłoszenia się zwycięzcy po nagrodę, losowanie odbędzie się ponownie.

Ponowne losowanie jest ostateczne. W przypadku niewyłonienia zwycięzców możliwość skorzystania z promocji przepada.

Organizator zastrzega, że promocje nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do zmian promocji i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

 

Regulamin Szczegółowy konkursu dostępny jest na: http://www.bikemotive.pl/regulamin/ 

Do góry
Znajdź nas

facebook google plus

you tube sound cloud

Tripadvisor 

Newsletter
dodaj swój adres email aby otrzymywać od nas wiadomości z najnowszymi promocjami.

Adres stopka

CIEŃ KLUB

ul. świętego Jana 15

31-017 Kraków

T. 12 422.21.77

Facebook